Outdoor jinak...nástroj manažerů pro plnění cílů

30.10.2013 15:27

Outdoor jinak...nástroj manažerů pro plnění cílů

Asi již není mnoho firem, které by si v posledních letech nevyzkoušely nějaký ten outdoorový výjezd pro zaměstnance nebo aktivní zákaznický/distributorský den. A slovo výjezd bývá často na místě. Nezřídka totiž opravdu nejde o nic jiného, než se fyzicky unavit při "nějakém běhání po lese" (jak někdy zaznívá od těchto firem), společensky unavit při večerní zábavě či si vyslechnout často zdlouhavé informativní prezentace.

Ale komerční firmy nevznikají a nejsou řízeny k tomu, aby utrácely, ale aby se rozvíjely (rostly a více vydělávaly). S nadšením vám ukážeme, jak vypadá profesionálně zvládnutá outdoorová zaměstnanecká či zákaznická akce. Akce, kde outdoor není cíl (důvod, proč tam jedeme), ale nástroj (návod, trénink apod.), jak dostat do hlav lidí firemní výkonnostní cíle pro celý rok, jak lidem vysvětlit projektové cíle a nadchnout je pro jejich splnění, jak uvést na trh nový výrobek či službu, či jak představit vizi nebo důležité strategické změny.

S CREDOS & PARTNERS můžete nahlédnout do světa, v němž outdoor není pomouhou změnou prostředí, ale především nástroj manažerů pro plnění cílů.

PROMO VIDEO na You Tbue...ke shlédnutí...ZDE
Nabídka služeb v B2B

"Hlava a páteř řízení obchodu a značky v B2B"

Prolistujte si zde


Rychlý kontakt:

CREDOS & PARTNERS s.r.o.
Pobřežní 394/12, 186 00 Praha 3

IČO: 27238539 | DIČ: CZ27238539

Objednávky a poptávky zasílejte na: Tel./fax: (+420) 602 220 179

© 2019, CREDOS & PARTNERS s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑