Řízení podniku, řízení firmy


Zaměřujeme se na vlastníky firem, kterým pomáháme firmu řidit a rozvíjet, zpravidla pro ně firmu nebo její část dočasně řídíme. Specializujeme se na restrukturalizace (revitalizace), řešení otázek následnictví, či přípravu firmy na prodej.  

S podobnými projekty máme unikátní zkušenosti v oblasti výroby, farmacie, telekomunikací či finančních služeb. K tomu nadbytek energie a nějaké to vizionářství.

Jsme připraveni nalézat cesty vedoucí k řešení i v místech, kde je ostatní nevidí. Nikdy to nevzdáváme! Vždy máme na zřeteli zájem a komfort majitele, tj. po odvedené práci nejen že zajistíme kontinuitu námi nastaveného vývoje, ale i předání potřebného know how managementu společnosti.

Rozumíme skutečnosti, že se jedná o velmi citlivé téma a z toho důvodu nabízíme všem majitelům firem možnost si o této problematice s námi pohovořit. Tato možnost je nabízena jako bezplatná služba, kdy majitel má možnost si nás prověřit.

Neváhejte nás kontaktovat a sjednejte si hned schůzku. Využijte kontaktního formuláře níže nebo kontaktujte přímo Mgr. Josefa Tomana na čísle: +420 602 220 179.

 
Kontaktní formulář


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.Rychlý kontakt:

CREDOS & PARTNERS s.r.o.
Pobřežní 394/12, 186 00 Praha 3

IČO: 27238539 | DIČ: CZ27238539

Objednávky a poptávky zasílejte na: Tel./fax: (+420) 602 220 179

© 2019, CREDOS & PARTNERS s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑